Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek
aktualizováno: 20.08.2009 19:13:20

Annie

listopad 2007
8.11.2007 V neděli 4.11. jsme Annie vážili a má už zhruba 15,5 kg, což je docela dost, je to tím, že nemá tolik pohybu jak předtím, protože venku skoro pořád prší, takže ty procházky jsou jen krátký.  Už aby začalo aspoň sněžit, to je příjemnější i na procházky než déšť. V neděli už jedeme na cvičák, tak jsme zvědaví, moc se těšíme. Jsem zvědavá, jak se Annie bude chovat a reagovat na ostatní psy.
Dnes jsme byli u veterináře, protože Annie vylezla žlázka z oka, tak zítra jdeme na operaci, snad to všechno dobře dopadne a už se to nevrátí.

11.11.2007 Tak nám tady pořád sněží a sněží a ještě do toho začalo pršet. Ale Annie si sněhu strašně moc užívá, na zahradě máme tak 15 cm sněhu a ona v tom běhá a skáče - škoda, že má límec, jinak by si to užila určitě líp, ale jak prší tak to je zase blbý, to jdeme jen čůrat a hned zase domů, takový počasí je nanic. Jo jinak páteční operace dopadla snad dobře, žláza třetího víčka je schovaná v kapsičce, teď už jen čekáme až splaskne otok, ale každým dnem se to lepší. Proto má Annie límec, který nám půjčit veterinář, aby se neškrabala. Samozřejmě Annie zase musela mít něco navíc, takže v tom ještě měla zánět . Zítra jdeme na kontrolu, tak snad už límec nebude muset mít a nebude nás s ním v noci budit, když se začne drbat. Dneska ráno Annie límec napraskla, takže už ho asi veterinář nebude chtít zpátky. Snad už bude s Annie všechno OK, už jsme byli u veterináře až až, má na hodně dlouho dopředu vybráno, doufáme, že napořád.

18.11.2007 Tak naše Annie už má asi 17 kg a už nám zase pěkně povyrostla - je to hrozný, jak to letí. Každý týden jezdíme na kontrolu kvůli Anniimu oku, lepší se to, každý den poctivě mažeme mastičkou, ale bude to prý dýl trvat, že každá plastika dlouho trvá než se úplně uzdraví, ale už to má docela pěkný, snad už ji to nebude zlobit a už nebude muset trpět. V pátek jsme byli u veta a Annie se tak klepala, že se klepal i ten stůl pod ní Moc se jí pan veterinář nelíbí, ani se jí nedivím, to je asi něco takovýho, jak pro nás zubař. Další pátek zase kontrola, tak snad se to zase zlepší.

23.11.2007 Včera jsme byli u veta na kontrolu s očkem a říkal, že se to pěkně hojí, ale že uvidíme za měsíc, kdyžtak by Annie  znovu musela na operaci a to už by byla hrůza Poctivě jsme nahlásili, že ji teď trápí i průjem, tak dostala injekce a antibiotika, tak snad už to bude dobrý. Chudák měla včera večer dietu, tak nedostala večeři, pořád čekala, kňučela, ale ráno si to vynahradila. Ještě že dostává třikrát denně, aspoň měla naposledy odpoledne, tak to nebylo tak hrozný. Už aby nás toho "nemocenské" období přešlo, pořád něco, teďka diety, takže pěkně kuřátko s rýží se Annie vaří - ale hlavně, že je spokojená. Tak nám prosím držte pěsti, ať už nám dají nemoci pokoj. Děkujeme
TOPlist