Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek
aktualizováno: 20.08.2009 19:13:20

Annie

prosinec 2007

► 2.12.2007
   
Dneska jsme byli poprvé na cvičáku, bylo to super, Annie sice ze začátku měla pořád ocas mezi nohama a schovávala se před ostatními psy u nás, ale potom už vrtěla ocasem a lítala všude. Myslím si, že to byl zážitek pro ní i pro nás. Hlavně my jsme se hodně přiučili a teď se toho asi dost změní, myslím si, že nám tenhle cvičák v Polné hodně pomůže. Ale vše se uvidí časem. Přijeli jsme domů, Annie jsme vykoupali, protože byla jak prasátko, najedla se a od tý doby spí jak špalek. Ke konci tam už chudák jen seděla a olizovala se, připravovala se jít spát. Cvičitel nám řekl, Caník už nás nevnímá. No teď nás čeká velký kus práce, abysme se někam dopracovali, snad to půjde dobře.  Už se těšíme na cvičák na příští týden, jsem zvědavá, jestli Annie bude šťastná, že tam zase jsme.
Dnes jsme Annie vážili a má 19,7 kg, ho pěkně nám holka přibírá.

► 10.12.2007
   
Včera jsme byli zase na cvičáku, no je to tam prostě super, Annie se tam vyřádí s pejskama a hlavně my se něco nového učíme, což je prima, už víme, jak na to, takže jde všechno líp. Nikdy bych nevěřila, že cvičák může takhle pomoct. Když tam jedeme, tak se nás ptají, jedete s Annie do školky? A my na to, že ne, že se jedeme učit my. Annie nám už váží 20,5 kg, teď už asi 3 týdny máme zavedenou stravu následovně: ráno granule, odpoledne granule a večer vařené jídlo - určitě bych granule nevynechala, protože obsahují to, co Annie potřebuje, ale vařené má taky určitě něco do sebe. Annie to takhle vyhovuje, nám taky, tak proč to zatím měnit.

► 16.12.2007
   
Annie nám pěkně přibírá, včera jsme ji navážili 22,4 kg. Asi bude držet dietu . Dneska jsme byli už na třetím cvičáku a bylo to fakt prima, moc nás to baví a vždycky se těšíme na další, Annie ta už od auta hned běžela za ostatními pejsky. Už máme za sebou 3 základní kurzy a teď už je jen na nás, jak budeme jezdit a kdy. No budeme jezdit, jak to jen půjde, protože jsou vidět změny od té doby, co jsme tam začali jezdit. Annie tam miluje lidi i psy, akorát teď už to začne být zase trošku jiné, pokaždé třeba jiní psi, tak jsem zvědavá na první reakci, teď už tam budou i dospělí psi, tak jsem na to zvědavá. Příští týden nás čeká druhá operace s očkem, tak nám prosím držte pěsti, ať už se to povede a netrápí nás to. Děkujeme.

► 17.12.2007
    Tak dneska jsme byli s Annie na kontrole u veta a po Novým roce jdeme na operaci, tak teď už to snad bude dobrý, moc si to přejeme.

► 19.12.2007
    Dneska nám konečně přišly papíry na Annie, už jsem myslela, že je to bezpapíráček . Tak jsem to pořád dokola zkoumala a zkoumala, až to mám prozkoumaný.

► 20.12.2007
    Včera byla Annie na cvičáku už i s dospělými psy. Já tam teda nebyla, protože jsem byla nemocná, ale mám všechno podrobně popsané . Do Annie se tam zamiloval rotvajler, který si ji první zkrotil a pak k ní už nepustil žádný jiný psy, pořád je odháněl a Annie si hlídal. Zase se tam naučili nové věci, tak teď celé Vánoce máme co cvičit . Včera Annie vypadlo i druhé oko, nebo to byl jen nějaký náběh, jsme ho zamáčkli zpátky a zatím pokoj, že my máme pořád takové štěstí, ale pokud jde o život, tak jde o ... Člověk to prostě musí brát s nadhledem už, jinak by se z toho zbláznil . Dneska ráno jsem Annie vypustila na zahradu, udělala potřebu a zahrabávala po sobě, sice trošku mimo (i když někteří psi pořád zahrabávají mimo ) ale poprvé, tak jsem docela koukala .

25.12.2007
     Tak dnes nám opět "vypadlo" očko a už bohužel nejde vrátit zpět, proto musíme zajet za vetem a už to konečně nechat vyříznout, aby nás ty zatracený oči pořád netrápili. Jinak Annie dostala na Vánoce víc věcí než ostatní. Stromečku si díky bohu nevšímá, ale musela ochutnat střapce ze stromečku a nakonec se nám z nich poblinkala Jinak svátky si užívá tak, že se povaluje, hraje si a zlobí páníčky, takže klasika

28.12.2007
    A máme po operaci, Annie sice pořád leží, občas se kousíček projde, ale očičkama kouká. Nevypadá to zas tak hrozně a nechá si na ně i šáhnout, ale je zajímavý, že spíš si nechá šáhnout na to, co už měla teď podruhé operované. No tak teď už snad bude konec trápení s očičkama a bude to dobrý. Po tom trápení si to Annie už zaslouží.

TOPlist