Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek
aktualizováno: 20.08.2009 19:13:20

Annie

září 2007
17.9.2007 Je druhý den po přírůstku do rodiny a probíhalo vážení tím způsobem, že Kamil si vzal Annie do náručí a pak se zvážil sám . Takže v sedmi týdnech nám holčička váží 7 kg. Zatím ji zvládám nosit do schodů i ze schodů i já, ale za chvilku už bude muset sama, protože to už se mi pak nevejde ani do náruče.  Ale ona je šikulka, už by vybíhala schody teď.

Proběhlo i seznamování se s naší stařenkou a dopadlo to celkem dobře. Ta si Annie nevšímá, a když už ji Annie pěkně štve, tak zavrčí a zkrotí si ji sama. Snad ji nikdy nenaštve tolik, aby ji kousla nebo něco.

20.9.2007 Annie už zvládá být sama s naší stařenkou na zahradě, aniž by kňučela, je to prostě naše šikulka, učí se rychle. Snad se nám bude i dál dařit ji vzorně vychovávat.

 

21.9.2007 Dnes máme Annie 6. den doma a kontrolovala jsem skalku a už je úplně zničená.  Na jaře budeme muset nechat udělat novou, je to škoda byla pěkná, Annie má asi taky dobrý vkus, líbí se jí tak, že prostě tam pořád musí běhat.  Tak snad už aby poporostla.

22.9.2007 Dnes má naše Annie 2 měsíce, tak jsme se na doporučení rozhodli dát kloubní výživu, ale naše Annie to nestrávila, takže už žádná výživa, bohatě stačí granule, ty obsahují vše potřebné. Udělali jsme si výlet do Jihlavy, aby si zvykala jezdit v autě a zvládla to perfektně. Cestou tam sice poposedávala v kufru, ale zpátky (jak byla unavená) prospala celou cestu. Před chvílí jsme ji vážili a od posledního vážení, které bylo v pondělí, nám přibrala 1 kg, takže teď má 8 kg a přitom zas tak moc nejí a hodně běhá.

29.9.2007 Annie nám roste jako z vody, dneska ji plánujeme změřit, kolik má v kohoutku. Za týden nám přibrala 2 kg, takže už má 10 kg, ale zajímalo by mě, kam to dává.  Už poslouchá na jméno a na povel si i občas sedne. Ale už se těšíme na cvičák, potom to bude mnohem lepší. Ale je to pořád "ušatý torpédo", když ji to chytne, tak běhá a nejde ji zastavit.

30.9.2007 Tak včera večer jsme Annie měřili a má 38 cm v kohoutku, jsme zvědaví, jak bude vypadat, až bude dospělá, bude z ní pořádný pes nebo spíš fenka .
TOPlist